Plná kapacita a špičkoví odborníci: Druhý ročník školení „Vše o vlasech a pleti“
Dne 3. října 2025 proběhl v pražském hotelu Botanique již druhý ročník odborného školení „Vše o vlasech a pleti“, které jsme s hrdostí organizovali.
Akce byla určena pro dermatology, farmaceuty, a další odborníky z oblasti dermokosmetiky. I letos byl o školení mimořádný zájem a kapacita byla zcela naplněna. Účastníci se mohli těšit na bohatý odborný program, který pokrýval nejaktuálnější témata v péči o pokožku a vlasy – od photoagingu a anti-aging přístupů, přes léčbu akné, až po trichologii a využití retinoidů. Školení bylo akreditované v rámci celoživotního vzdělávání a účastníci za něj získali 6 kreditů.

Přednášející odborníci
Na pódiu vystoupila řada uznávaných českých odborníků, mimo jiné prof. MUDr. Monika Arenbergerová, prof. MUDr. Petr Arenberger, MUDr. Renata Pásková, MUDr. Marek Pásek, MUDr. Zuzana Nevoralová nebo MUDr. Dominika Diamantová.
Zahraničním hostem byl Dr. Juan Jiménez-Cauhé ze Španělska, který přednesl velmi inspirativní přednášku na téma alopecie a inovativních přístupů v léčbě vypadávání vlasů.
Naše partnerství
Jsme hrdí, že jsme mohli být součástí této prestižní akce jako partneři společně se značkou Cantabria Labs, světovým lídrem v oblasti dermokosmetiky a farmaceutického výzkumu.
Cantabria Labs má široké portfolio značek zaměřených na ochranu, regeneraci a zdraví pokožky, z nichž byly v rámci školení představeny především produkty Iraltone, Endocare a Biretix.
Na akci nechyběl ani zástupce z Cantabria Labs, který přiblížil nejnovější vědecké poznatky a klinické výsledky potvrzující účinnost těchto produktů.


Den plný inspirace
Byl to den plný inspirace, sdílení zkušeností a odborných poznatků, který znovu potvrdil, že věda a dermokosmetika jdou ruku v ruce – s cílem přinášet skutečné výsledky pro zdraví i krásu pokožky.
Velký zájem o školení a pozitivní zpětná vazba nás nesmírně těší. Už nyní se můžete těšit na další ročník, který proběhne v roce 2026.